piątek, 27 lipca 2012

Z ostatniej chwili!

Z wielką radością informujemy, iż organizujemy śluby cywilne na plaży, w niezwykłym miejscu jakim jest Taormina :) To najlepiej znane i zarazem najbardziej pożądane miejsce ceremonii ślubnej na całej Sycylii. Panująca tu atmosfera jest niepowtarzalna ze względu na niekończące się ciasne i kręte średniowieczne uliczki prowadzące na ogrody i tarasy, z których można bez końca rozkoszować się morzem lub tętniącymi życiem placami miejskimi. Zdaje się, iż Taormina jest najbardziej malowniczym ze wszystkich miejsc na wyspie. 


Jeśli chcemy użyć w odniesieniu, do któregoś miasteczek na wyspie określenia Perła Sycylii, to z całą pewnością miano to należy się Taorminie. Sławna na całym świecie, jest wymarzonym celem wakacyjnym m.in. ze względu na unikatowe położenie na szczycie wzgórza o wysokości 250 m.n.p.m. Zwrócona w stronę kryształowo czystego morza, którego brzeg zdobi wysepka-rezerwat Isola Bella, chlubi się antycznym teatrem greckim z widokiem na Etnę. 


Pakiet ślubny - ślub cywilny na plaży w Taorminie, obsługa przed i podczas ceremonii oraz romatyczna kolacja nieopodal plaży na tarasie od 3 200 Euro.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz